رفتن به نوشته‌ها

هزینه ۴۳۰٫۰۰۰ دلاری جهت توقف حملات DDoS

شهر  Fort Lauderdale، که در ایالت فلوریدای ایالات متحده واقع شده است حدود  $ ۴۳۰،۰۰۰ برای افزایش امنیت سایبری خود هزینه کرده است. این هزینه به دلیل انجام حملات متعدد DDoS از سمت هکر های Anonymous بود که منجر به اختلال در شبکه و همچنین وب سایت های دولتی این شهر می شد.
هکر‌های ناشناس یا انونیموس، مجموعه‌ای از فعالین اینترنتی و هکرهای حرفه‌ای است که در سال ۲۰۰۳، با اهدافی خاص شکل گرفت. کم کم با تبدیل شدن به شبکه‌ای جهانی و پیوستن اعضای جدید به آن، گسترش بین‌المللی یافت و مبدل به گروهی قدرتمند و تأثیرگذار در عرصه‌های سیاسی، احتماعی و فرهنگی شد.
فعالیت‌های انونیموس، با همکاری اعضای این گروه از سراسر دنیا، بدون توقف اجرا می‌شود و همه فعالیت‌های آن‌ها به دلایل و مناسبت های خاص سیاسی یا اجتماعی صورت می‌گیرد.

حملات Anonymous به این شهر به دلیل قوانین سخت گیرانه ای بود که این شهر در خصوص افراد بی خانمان اعمال کرده بود. گروه Anonymous در یک ویدئو که در یوتوب منتشر شده بود اعلام کردند که این شهر باید تا ۲۴ ساعت آینده در خصوص قوانین سخت گیرانه علیه افراد بی خانمان تجدید نظر کند.

بعد از هزینه های سنگین جهت ارتقا شبکه ها ؛ مقامات این شهر اعلام کردند که از این به بعد در مقابل حملات DDoS مقاوم هستند و این گروه دیگر نمی تواند به آنها ضرر و آسیبی برساند. اما واقعا اینگونه خواهد بود؟

در هر زمان و هر مکان و در همین لحظه که شما مشغول خواندن این متن هستید هکر های Anonymous در حال انجام عملیات های خود هستند و آنها همیشه دارای هدف هستند! و هیچ گاه برای تفریج و قدرت نمایی کاری انجام نمی دهند.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

منتشر شده در اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *