رفتن به نوشته‌ها

آشنایی با سرویس کلود پروتکشن

کلود پروتکشن یک فایروال آنلاین بین سرور میزبان شما و کاربرانتان می باشد که با آنالیز ترافیک حملات هکر ها را دفع می کند و ترافیک سالم را به سرور میزبان شما ارسال می کند.
زمانی که شما از این سرویس استفاده می کنید کلیه ترافیک وب سایت شما از فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری عبور می کند. فایروال های سخت افزاری وب سایت شما را در مقابل حملات DDoS لایه ۳ و ۴ شبکه محافظت می کند، فایروال نرم افزاری سنترال هاستینگ وب سایت شما را در برابر حملات DDoS لایه ۷ و همچنین دیگر حملات محافظت می کند که شامل موارد زیر می شود:

» Anti DDoS
» Brute Force
» SQL Injection(SQLi)
» Local File Inclusion(LFI)
» Cross-Site Scripting(XSS)
» Remote File Inclusion(RFI)

جهت کسب توضیحات و نحوه سفارش این سرویس اینجا کلیک کنید

آشنایی با پنل کلود پروتکشن
در صورتی که شما این سرویس را خریداری نماید مشخصات ورود به پنل از طریق ایمیل به صورت آنی برای شما ارسال خواهد شد که در این مطلب قصد داریم نگاه کوتاهی به این پنل داشته باشیم و ماژول های مهم و کاربردی آن را بررسی نماییم.
در بلاک Logs شما می توانید مقدار مصرف ترافیک پهنای باند و همچنین یک Access Log متفاوت داشته باشید!
logs
در ماژول Access Log شما می توانید ۱۰۰ رکوئست (درخواست) ارسالی به سمت سرور هاست خود را ببینید، همانطور که در تصویر میبینید مشخصات کامل بازدید کنندگان نمایش داده می شود.

logsدر بلاک Advanced چهار ماژول وجود دارد، Virus Scanner برای اسکن ایمیل ها و ضمیمه های آنان کاربرد دارد، اما سه ماژول دیگر دارای اهمیت بیشتری می باشند.

logs
Country Blocking این امکان را به شما می دهد تا با استفاده از حروف اختصاری یک کشور، ورودی های آن کشور را بلاک کنید.
logs
Ip Blocking این امکان را به شما می دهد تا IP های مورد نظرتان را به صورت تکی و یا رنجی مسدود نمایید.
logs
Pro Protection این امکان را به شما می دهد تا به صورت پیشرفته تری در مقابل حملات DDoS مقاوم شوید، این ماژول به صورت پیشفرض غیر فعال است و با فعال کردن آن هر بازدید کننده برای اولین ورود به وب سایت شما به مدت ۵ ثانیه صفحه ای مشابه صفحه زیر را مشاهده می کند :
logsبدین ترتیب یک Session برای بازدید کننده ساخته می شود و تا زمان بسته شدن مرورگر معتبر خواهد بود.همچنین یکی دیگر از مزیت های این سرویس کش کردن فایل های استاتیک (عکس، جاوا و …) به مدت ۱۵ دقیقه است، به عبارت دیگر هر ۱۵ دقیقه فقط یکبار فایل ها را از سرور شما دریافت می کند که موجب کاهش مصرف پهنای باند شما و همچنین افزایش سرعت لود خواهد شد.
در سرویس های ما به مسئله Seo نیز به اندازه امنیت توجه شده و از این نظر هیچ مشکلی با جستجوگر ها و روبات های مختلف نخواهید داشت.یکی دیگر از نکات مهم مدیریت ساب دامین ها می باشد، اگر در وب سایت خود از ساب دامین استفاده می کنید باید در پنل ما نیز یک ساب دامین به همان نام بسازید؛
(نیازی به انتقال فایل نیست و فقط یک ساب دامین همنام با ساب دامین خودتان بسازید).

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

منتشر شده در اصلی

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *